Повідомляємо про надходження в продаж нових зарядних пристроїв CTEK CS ONE EU.

Нові зарядні пристрої СТЕК CS ONE в продажу

CTEK CS ONE — повністю універсальний. Він підходить для використання на автомобілях, мотоциклах, трейлерах, фургонах та човнах. CS ONE призначений для заряджання та обслуговування акумуляторних батарей усіх типів. Його відмінною рисою є незрівнянна простота експлуатації, яка не потребує вибору режимів – просто підключіть зарядний пристрій до акумуляторної батареї і він зробить все інше. Ось і все! Завдяки унікальній легкості використання CS ONE ідеально підходить для кожного водія у світі, забезпечуючи неперевершену свободу та душевний спокій. Ви навіть можете залишити його підключеним до акумулятора на необмежену кількість часу і бути впевненим у тому, що ваш акумулятор завжди готовий до роботи. ОДИН зарядний пристрій, а закриває так багато потреб.

Нові зарядні пристрої СТЕК CS ONE в продажу

Неперевершено розумний і неперевершено простий. Ніяких кнопок, які потрібно натискати, або режимів для вибору – просто підключіть свинцево-кислотну або літієву (LiFePO4) батарею 12 В і залиште зарядний пристрій робити свою роботу.

Технологія адаптивної зарядки (APTO™). Автоматично визначає тип і розмір батареї, а також потрібний їй тип заряджання, після чого підбирає індивідуальну програму зарядки з оптимальним струмом.

Затискачі без полярності. Встановіть затискачі на точки заряджання і CS ONE автоматично визначить, яка з клем позитивна, а яка мінусова.

Виявлення несправних батарей. CS ONE визначить, якщо ваш акумулятор не підлягає зарядці, і повідомить вас про це.

Простий для розуміння дисплей. Індикатори зворотного відліку показують, коли акумулятор буде здатний завести авто та скільки часу потрібно до повної зарядки.

Технологія APTO бере на себе всю інтелектуальну роботу. Унікальна технологія адаптивної зарядки APTO від компанії CTEK є результатом багаторічних досліджень, розробок і тестувань. Це справжнє втілення креативності, технічного досвіду та наполегливості, що забезпечує революційне заряджання акумуляторів.

APTO дозволяє зарядному пристрою зв’язуватись з акумулятором для визначення його розміру, хімічного складу і стану. Потім, за допомогою цієї інформації, CS ONE автоматично створює програму заряджання (2-8 А) яка водночас оптимізує продуктивність акумулятора. Крім того, вбудований датчик температури автоматично регулює вихідну напругу для максимально швидкої та безпечної зарядки в умовах холоду та спеки.

Нові зарядні пристрої СТЕК CS ONE в продажу

На зарядні пристрої надається 5 років гарантії.

Про компанію СТЕК
Шведська компанія CTEK SWEDEN AB займається розробкою і виробництвом зарядних пристроїв для акумуляторних батарей всіх видів транспорту. Офіційний партнер і постачальник зарядних пристроїв для таких відомих автомобільних гігантів як Aston Martin, Bentley, Ferrari, Harley Davidson, Lamborghini, Maybach, MAN, Maserati, Mercedes Benz, Porsche, Scania, Yamaha та інших.