CTEK LITHIUM XS

ЗП для літій-феррофосфатних (LiFePO4) АКБ
Напруга АКБ 12В
Струм зарядки 5А
Ємність АКБ 5-60Аh, до 120Ah в режимі підтримки заряду
Захист IP65
Гарантія 5 років
CTEK LITHIUM XSCTEK LITHIUM XS
7640 грн.
CTEK LITHIUM XS
CTEK LITHIUM XS
CTEK LITHIUM XS
Опис

Купити ЗП СТЕК LITHIUM XS

ЗП для літій-феррофосфатних (LiFePO4) акумуляторних батарей

CTEK LITHIUM XS - це повністю автоматизований 8-етапний зарядний пристрій призначений для зарядки та обслуговування літій-феррофосфатних (LiFePO4) акумуляторних батарей з напругою 12В і ємністю 5-60Аh (до 120Fh в режимі підтримки заряду). Забезпечує їх найкращу роботу та максимальний термін служби.

Пристрій повністю автоматичний. Зарядка починається відразу після приєднання контактів до клем акумулятора. CTEK LITHIUM XS допускає зарядку без відключення акумулятора від бортової мережі автомобіля, також допускає безперервну зарядку впродовж тривалого періоду (після повної зарядки пристрій перейде в підтримувальний режим). Зарядку можна перезапустити вручну в будь-який момент за допомогою кнопки "Reset".

На першому етапі - ACCEPT- перевіряється здатність батареї утримувати заряд і відсіюються явно несправні акумулятори. Потім йде заряд максимально допустимим струмом до 90% ємності (BULK), ще 5% додаються в режимі ABSORPTION, коли зарядний струм плавно зменшується. Настає другий етап перевірки - ANALYSE, і тільки при його успішному завершенні дається команда на доведення ємності слабким зарядним струмом до 98% номіналу (COMPLETTION). Потім йде остаточна зарядка точно фіксованою напругою аж до 100% (MAXIMIZATION). Власне кажучи, тепер час батарею відключити. Але, якщо передбачається тривале зберігання, можна і залишити її підключеною. Тоді реалізуються етапи FLOAT і PULSE, завдання яких підтримувати повну бойову готовність батареї протягом необмеженого часу.

ЗП володіє захистом від пилу та вологи за стандартом IP65, повністю сумісний з автомобільною електронікою. Захист від іскріння, переполюсовки та короткого замикання.

Гарантія 5 років.
МотоциклАвтомобіль
ДаДа
Технічні характеристики
Вхідна напруга: 220-240В, 50-60 Гц
Напруга на виході: Номінальна: 12В
Напруга заряду: 13.8/14.4В постійного струму
Зарядний струм: Макс. 5А
Зворотний струм *: <1Ah/міс.
Межі температурного режиму: Від -20°C до +50°C, при більш високих температурах напруга на виході автоматично зменшується.
Тип зарядки: 8 етапів, з повністю автоматичним циклом зарядки
Тип акумуляторів: 12В літієві LiFePO4 акумулятори
Ємність акумуляторів: 5-60Аh, до 120Ah в режимі підтримки заряду
Розміри (Д х Ш х В): 168 x 65 x 40 мм
Ізоляція: IP 65 (захист від вологи та пилу)
Вага: 0.6 кг.
* Витрата зворотного струму розряджає батарею, якщо зарядний пристрій приєднаний без шнура живлення. Зарядний пристрій СТЕК має дуже низьку витрату зворотного струму, яка дорівнює 1 Ah/міс. Тоді як звичайне значення для інших зарядних пристроїв 1 Ah/день, що може зруйнувати Вашу батарею.


Logo PDFІнструкція до зарядних пристроїв CTEK LITHIUM XS | Завантажити (600КБ)

Рецензии

Ще немає відгуків про цей товар.