CTEK MXS 7.0

Для зарядки батарей великої ємності
8 режимів зарядки

Напруга АКБ 12В
Струм зарядки 7А
Ємність АКБ 14-150Аh, до 225Ah в режимі підтримки заряду
Захист IP65
Гарантія 5 років
Купити ЗП СТЕК MXS 7.0
Зарядний пристрій CTEK MXS 7.0CTEK MXS 7.0
8880 грн.
Зарядний пристрій CTEK MXS 7.0
CTEK MXS 7.0
CTEK MXS 7.0
CTEK MXS 7.0
Опис
Зарядний пристрій CTEK MXS 7000 - найкраща покупка 2009 на думку журналу Car MechanicsПотужний заряд батарей великої ємності

CTEK MXS 7.0 - це ідеальний універсальний зарядний пристрій. Чудово підійде для зарядки батарей великих автомобільних акумуляторів, будинків на колесах, катерів, тракторів та інш. Ці види засобів пересування частенько вимагають рішення широкого спектру проблем пов'язаних з акумуляторами.

СТЕК MXS 7.0 має режим Supply, в якому пристрій служить джерелом живлення та дозволяє від'єднати акумулятор без втрати важливих налаштувань. Пропонує такі функції як діагностика батареї, яка показує чи може акумулятор приймати та утримувати заряд, функцію відновлення, яка поверне до життя батареї, що сульфатуються і глибоко розряджені, унікальний режим профілактики, а також режим для зарядки в холодну пору року (нижче 5°C) та режим зарядки AGM батарей (наприклад Optima).

Увага! З 8 лютого 2016 року при купівлі СТЕК MXS 7.0 у подарунок до приладу йде перехідник CTEK Cig Socket.

АвтомобільРетро автомобільТракторАвтодімКатер/моторний човенЯхта
ДаДаДаДаДаДа
Технічні характеристики
Вхідна напруга: 220-240В, 50-60 Гц
Напруга на виході: Номінальна: 12В
Напруга заряду: NORMAL 14.4V, AGM 14.7V, RECOND 15.8V, SUPPLY 13.6V
Зарядний струм: Макс. 7А
Зворотний струм *: <1Ah/міс.
Коливання**: <4%
Межі температурного режиму: Від -20°C до +50°C, при більш високих температурах напруга на виході автоматично зменшується.
Охолодження: Природна конвекція.
Тип зарядки: 8 етапів, повністю автоматичне перемикання між режимом зарядки та режимом підтримки акумулятора в зарядженому стані.
Тип акумуляторів: 12В свинцево-кислотні акумулятори (Wet, MF, AGM, GEL)
Ємність акумуляторів: 14-150Аh, до 225Ah в режимі підтримки заряду
Розміри (Д х Ш х В): 191 x 89 x 48 мм
Захист: IP 65 (захист від вологи та пилу)
Вага: 0.8 кг.
* Витрата зворотного струму розряджає батарею, якщо зарядний пристрій приєднаний без шнура живлення. Зарядний пристрій СТЕК має дуже низьку витрату зворотного струму, яка дорівнює 1 Ah/міс. Тоді як звичайне значення для інших зарядних пристроїв 1 Ah/день, що може зруйнувати Вашу батарею.

** Характеристики струму та напруги дуже важливі. Лінійний зарядний пристрій виробляє струм з високими коливаннями. Струм високих коливань нагріває батарею та веде до передчасного зносу акумулятора. Коливання високої напруги можуть завдати шкоди іншому обладнанню, яке сполучене з батареєю. Зарядний пристрій СТЕК виробляє високоякісний струм з дуже низькими коливаннями. Від'єднувати батарею від автомобіля під час зарядки необов'язково.


Logo PDFІнструкція з експлуатації зарядних пристроїв СТЕК MXS 7.0  | Завантажити (2.8MБ, укр.)

Рецензии

Ще немає відгуків про цей товар.