CTEK PRO60

Професійна серія
8 режимів зарядки
Напруга АКБ 12В
Струм зарядки 60А max
Ємність АКБ 10-1800Ah
Захист IP40
Гарантія 2 роки
CTEK PRO60CTEK PRO60
91520 грн.
CTEK PRO60
CTEK PRO60
CTEK PRO60
CTEK PRO60
Опис

Купити ЗП СТЕК PRO60

Професійний зарядний пристрій 12В 60А з джерелом живлення
CTEK PRO60 - це представник нового покоління просунутих зарядних пристроїв і засобів підтримки стану акумуляторної батареї, розроблений спеціально для потреб сучасних автомайстерень, в яких здійснюється ремонт автомобілів, що оснащуються 12-вольтовими акумуляторами.

Портативний, простий в експлуатації та придатний для роботи з усіма типами свинцево-кислотних акумуляторів, включаючи AGM і EFB для системи СТАРТ-СТОП. Зарядний пристрій PRO60 також працює в просунутому режимі зарядки літієвих батарей.

Запатентована функція Adaptive Charging (Адаптивна зарядка) безперервно діагностує батарею, щоб зарядити її до максимального рівня за короткий період, а також дозволити користувачеві з легкістю заряджати будь-які свинцево-кислотні батареї будь-яких ємностей, навіть батареї з ємністю 10 Ah. Функція налаштування постійної сили струму, максимальне значення якого становить 60 А, є відмінним рішенням для автомайстерень і виставкових залів.

Етапи зарядки свинцево-кислотних АКБ

ЕТАП 1 — DESULPHATION (ДЕСУЛЬФАТАЦІЯ) Визначення батарей, що сульфатуються. Подання пульсуючого струму та напруги дозволяє видалити сульфати зі свинцевих пластин, відновлюючи місткість батареї.
ЕТАП 2 — SOFT START (ПЛАВНИЙ ПУСК) Перевіряється здатність батареї накопичувати заряд. Цей етап дозволяє запобігти заряджання несправної батареї.
ЕТАП 3 — BULK (ОСНОВНА ЗАРЯДКА) Зарядка максимальним струмом приблизно до 80% ємності батареї.
ЕТАП 4 — ABSORPTION (ПОГЛИНАННЯ) Зарядка струмом, що плавно зменшується, до 100% ємності батареї.
ЕТАП 5 — ANALYSE (АНАЛІЗ) Перевірка батареї на предмет утримання заряду. Якщо батарея не здатна утримувати заряд, можливо, її доведеться замінити.
ЕТАП 6 — RECOND (ВІДНОВЛЕННЯ) Виберіть програму Ca/Ca для додавання етапу відновлення в програму зарядки. В ході цього етапу напруга збільшується з метою контрольованого кипіння електроліту в батареї. Електроліт при цьому перемішується, що сприяє відновленню ємності акумуляторної батареї.
ЕТАП 7 — FLOAT (БУФЕРНИЙ РЕЖИМ) Підтримка напруги батареї на максимальному рівні за рахунок подачі постійної напруги.
ЕТАП 8 — PULSE (ІМПУЛЬСНА ЗАРЯДКА) Підтримка заряду батареї на рівні 95-100%. Зарядний пристрій контролює напругу батареї та періодично подає на неї струм, тим самим підтримуючи повний заряд батареї.

Етапи зарядки літієвих АКБ

ЕТАП 1 — ACCEPT (ПРИЙОМ) Перевіряється здатність батареї накопичувати заряд. Цей етап дозволяє запобігти заряджання несправної батареї.
ЕТАП 2 — BULK (ОСНОВНА ЗАРЯДКА) Зарядка при максимальній силі струму до тих пір, поки батарея не буде заряджена на 90% від максимальної ємності.
ЕТАП 3 — ABSORPTION (ПОГЛИНАННЯ) Зарядка струмом, що плавно зменшується до 95% ємності батареї.
ЕТАП 4 — ANALYSE (ДІАГНОСТИКА) Перевірка батареї на предмет утримання заряду. Якщо батарея не здатна утримувати заряд, можливо, її доведеться замінити.
ЕТАП 5 — COMPLETION (ЗАВЕРШЕННЯ) Завершальний етап зарядки при збільшеній силі напруги.
ЕТАП 6 — MAXIMIZATION (ЗБІЛЬШЕННЯ) Завершальний етап зарядки максимальною напругою для доведення заряду акумулятора до 100 % ємності.
ЕТАП 7 — FLOAT (БУФЕРНИЙ РЕЖИМ) Підтримка напруги батареї на максимальному рівні за рахунок подання постійної напруги.
ЕТАП 8 — PULSE (ІМПУЛЬСНА ЗАРЯДКА) Заряд батареї підтримується на рівні 95-100% ємності. Зарядний пристрій контролює напругу батареї та періодично подає на неї струм, тим самим підтримуючи повний заряд батареї.


Гарантія 2 роки.

Автомобіль
Да
Технічні характеристики
Вхідна напруга: 220-240В, 50-60 Гц, 4.6A max
Напруга на виході: 12В, 60А
Пускова напруга (хв. напруга
для виявлення підключеної батареї)
0.8 В
Напруга заряду: 14,4/14,7/15,8 В
Зарядний струм: Макс. 60А
Зворотний струм *: <2Ah в місяць
Коливання**: <4%
Межі температурного режиму: Від -20°C до +50°C, при більш високих температурах напруга на виході автоматично зменшується.
Тип зарядки: 8-етапний повністю автоматичний адаптивний цикл зарядки з параметрами, що налаштовуються
Тип акумуляторів: Всі типи свинцево-кислотних акумуляторів, літієві LiFePO4 батареї, 12В,
WET, Ca/Ca, AGM, EFB, GEL
Ємність акумуляторів: 10–1800 Ah, свинцево-кислотні батареї
15-600 Ah, літієві LiFePO4 батареї
Розміри (Д х Ш х В): 284 x 227 x 216 мм
Ізоляція: IP40 (Для використання всередині приміщення)
Довжина кабелю зарядки: 5000 мм (DC кабель)
Довжина мережевого кабелю: 2500 мм (AC кабель)
USB: 2 порти (тип B) для оновлення ПЗ та обслуговування
Вага (з кабелем): 8.6 кг.

* Витрата зворотного струму розряджає батарею, якщо зарядний пристрій приєднаний без шнура живлення. Зарядний пристрій СТЕК має дуже низьку витрату зворотного струму, яка дорівнює 1 Ah/міс. Тоді як звичайне значення для інших зарядних пристроїв 1 Ah/день, що може зруйнувати Вашу батарею.

** Характеристики струму та напруги дуже важливі. Лінійний зарядний пристрій виробляє струм з високими коливаннями. Струм високих коливань нагріває батарею та веде до передчасного зносу акумулятора. Коливання високої напруги можуть завдати шкоди іншому обладнанню, яке сполучене з батареєю. Зарядний пристрій СТЕК виробляє високоякісний струм з дуже низькими коливаннями. Від'єднувати батарею від автомобіля під час зарядки необов'язково.


Інструкція до зарядних пристроїв CTEK PRO60 / PRO120 | Завантажити (1МБ, укр.)

Рецензии

Ще немає відгуків про цей товар.