CTEK M100

Обмежена морська серія.
8 режимів зарядки
Напруга АКБ 12В
Струм зарядки 7А
Ємність АКБ 14-150Аh, до 225Ah в режимі підтримки заряду
Захист IP65
Гарантія 5 років
Морський зарядний пристрій СТЕК М100CTEK M100
9240 грн.
Морський зарядний пристрій СТЕК М100
Морское зарядное устройство СТЕК М100
СТЕК М100
CTEK M100
Опис

Купити ЗП СТЕК M 100

Обмежена морська серія

CTEK M100 - відмінний зарядний пристрій для морського транспорту, що забезпечує належний догляд для батарей малих і середніх катерів потужністю 12В. CTEK M100 є повністю автоматизованим зарядним пристроєм, який може служити і в якості зарядки, і як джерело живлення. Пристрій подає струм 7А та ідеально підходить для акумуляторних батарей ємністю 14-150Аh (до 225Аh в режимі профілактичної зарядки).

ЗП СТЕК M100 аналізує здатність батареї отримувати та утримувати заряд, усуває сульфатацію, забезпечує ефективне заряджання та автоматично перемикається в режим підтримки заряду, якщо акумулятор повністю заряджений.

Запатентована 8-етапна програма тестує стан батареї, а потім відновлює, заряджає та підтримує максимальну ефективність і термін служби акумуляторної батареї.

  • Функція RECOND (Відновлення) повертає працездатність батареям з розшаруванням електроліту або після глибокої розрядки, що цілком може статися після довгого плавання.

  • Режим AGM забезпечує оптимальну зарядку батарей AGM типу, для яких потрібна більш висока напруга.

  • Також в пристрої передбачений спеціальний режим Supply , що забезпечує подачу живлення, в разі, якщо необхідно від'єднати пристрій без втрати важливих налаштувань.


ЗП СТЕК М100 повністю сумісний з електронікою катерів і гарантує максимальну безпеку заряду: не іскрить, захищений від помилкової переполюсовки та короткого замикання. Вологозахищеність за стандартом IP65.

Гарантія 5 років.

Катер/моторний човенЯхта
ДаДа
Технічні характеристики
Вхідна напруга: 220-240В, 50-60 Гц
Напруга на виході: Номінальна: 12В
Напруга заряду: NORMAL: 14.4V, COLD/AGM: 14.7V, RECOND: 15.8V, SUPPLY: 13.6V
Мінімальна напруга батареї: 2.0V
Зарядний струм: Макс. 7А
Зворотний струм *: <1Ah/міс.
Коливання**: <4%
Межі температурного режиму: Від -20°C до +50°C, при більш високих температурах напруга на виході автоматично зменшується.
Тип зарядки: 8 етапів, з повністю автоматичним циклом зарядки
Тип акумуляторів: Усі типи 12В свинцево-кислотних акумуляторів (Wet, MF, Ca/Ca, AGM, GEL)
Ємність акумуляторів: 14-150Ah, до 225Ah у режимі підтримки заряду
Розміри (Д х Ш х В): 191 x 89 x 48 мм
Ізоляція: IP 65
Вага: 0,8 кг.
* Витрата зворотного струму розряджає батарею, якщо зарядний пристрій приєднаний без шнура живлення. Зарядний пристрій СТЕК має дуже низьку витрату зворотного струму, яка дорівнює 1 Ah/міс. Тоді як звичайне значення для інших зарядних пристроїв 1 Ah/день, що може зруйнувати Вашу батарею.

** Характеристики струму та напруги дуже важливі. Лінійний зарядний пристрій виробляє струм з високими коливаннями. Струм високих коливань нагріває батарею та веде до передчасного зносу акумулятора. Коливання високої напруги можуть завдати шкоди іншому обладнанню, яке сполучене з батареєю. Зарядний пристрій СТЕК виробляє високоякісний струм з дуже низькими коливаннями. Від'єднувати батарею від автомобіля під час зарядки необов'язково.

Рецензии

Ще немає відгуків про цей товар.