CTEK MXS 5.0 TEST & CHARGE

Професійні функції тесту і зарядки
8 режимів зарядки
Напруга АКБ 12В
Струм зарядки 5А

Ємніість АКБ 1.2-110Аh, до 160Ah в режимі підтримки заряду

Захист IP65
Гарантія 5 років
CTEK MXS 5.0 TEST & CHARGECTEK MXS 5.0 TEST & CHARGE
7240 грн.
Опис

Купити ЗП СТЕК MXS 5.0 TEST GHARGE

Зарядний пристрій на кожен день з професійними функціями тесту і зарядки

CTEK MXS 5.0 TEST & CHARGE поєднує в собі поліпшений зарядний пристрій на мікропроцесорному управлінні з батареєю та функцію тестування генератора, що забезпечує чудове тестування, зарядку і профілактику акумуляторних батарей.

Зарядка

Пристрій MXS 5.0 TEST & CHARGE забезпечує відмінну ефективність батарей місткістю від 1.2 Аh до 110 Аh. Зарядний пристрій усуває широкий діапазон проблем та містить в собі запатентовані етапи автоматичної десульфатизації і спеціального відновлення, які повернуть працездатність та відновлять батареї з розшаруванням електроліту або батареї після глибокої розрядки. Запатентована технологія буферної/імпульсної профілактики ідеальна для тривалої експлуатації. Опції працюють окремо або разом в обох програмах, забезпечуючи прекрасну гнучкість для користувача.

Тестування

Три простих у використанні програми для вимірювання напруги, пускової потужності та ефективності генератора дають повну картину стану акумуляторної батареї та зарядної системи транспортного засобу. Пристрій MXS 5.0 TEST & CHARGE легкий і безпечний у використанні, захищає електроприлади транспортних засобів, не іскрить, має захист від зворотної полярності та коротких замикань.

Повне обслуговування батареї

Унікальна та запатентована система відновлення, зарядки і підтримки свинцево-кислотних акумуляторних батарей всіх типів для максимальної ефективності та тривалого терміну служби.

Безпечна і проста у використанні

Безпека для користувача за рахунок захисту від зворотної полярності та роботи без іскор. Електробезпека транспортного засобу забезпечується подачею напруги та струму виняткової якості без стрибків і викидів. Немає необхідності від'єднувати батарею від автомобіля під час зарядки.

"Під'єднайте та забудьте"

Просте включення в мережу. Виберіть програму та режим, і залиште зарядний пристрій робити подальшу роботу.

Унікальний 8-етапний процес зарядки

Запатентована 8-етапна програма тестує стан батареї, а потім відновлює, заряджає та підтримує максимальну ефективність і термін служби акумуляторної батареї. Функція RECOND (ВІДНОВЛЕННЯ) повертає працездатність батареям з розшаруванням електроліту та батареям після глибокої розрядки. Технологія буферної/імпульсної профілактики забезпечує батареям ідеальний догляд протягом періодів бездіяльності.

Тестує батарею та генератор

Три унікальних і простих у виконанні програми тестування для визначення стану та ефективності акумуляторної батареї і зарядної системи транспортного засобу.

Тривалий термін служби батареї

Унікальні особливості зарядних пристроїв CTEK поєднують в собі максимальну ефективність і тривалий термін служби.

Пристрій супроводжується 5-ти річною гарантією.
МотоциклСнігохідАвтомобільТракторАвтодімКатер/моторний човен
ДаДаДаДаДаДа
Технічні характеристики
Вхідна напруга: 220-240В, 50-60 Гц
Напруга на виході: Номінальна: 12В
Напруга заряду: 14.4В Normal, 14.7В Cold/AGM, 15.8B Recond
Мінімальна напруга батареї:
Зарядний струм: Макс. 5А
Зворотний струм*: <1Ah/міс.
Коливання**: <4%
Межі температурного режиму: Від -20°C до +50°C, при більш високих температурах напруга на виході автоматично зменшується.
Охолодження: Природна конвекція.
Тип зарядки: 8 етапів, повністю автоматичне перемикання між режимом зарядки та режимом підтримки акумулятора в зарядженому стані.
Тип акумуляторів: 12В свинцево-кислотні акумулятори (Wet, MF, Ca/Ca, AGM, GEL)
Ємність акумуляторів: 1.2-110Аh, до 160Ah в режимі підтримки заряду
Розміри (Д х Ш х В): 168 x 65 x 38 мм
Ізоляція: IP 65 (захист від вологи та пилу)
Вага: 0.6 кг.
* Витрата зворотного струму розряджає батарею, якщо зарядний пристрій приєднаний без шнура живлення. Зарядний пристрій СТЕК має дуже низьку витрату зворотного струму, яка дорівнює 1 Ah/міс. Тоді як звичайне значення для інших зарядних пристроїв 1 Ah/день, що може зруйнувати Вашу батарею.

** Характеристики струму та напруги дуже важливі. Лінійний зарядний пристрій виробляє струм з високими коливаннями. Струм високих коливань нагріває батарею та веде до передчасного зносу акумулятора. Коливання високої напруги можуть завдати шкоди іншому обладнанню, яке сполучене з батареєю. Зарядний пристрій СТЕК виробляє високоякісний струм з дуже низькими коливаннями. Від'єднувати батарею від автомобіля під час зарядки необов'язково.


Logo PDFІнструкція до зарядних пристроїв CTEK MXS 5.0 TEST AND CHARGE  | Завантажити (4MБ)
Зарядний пристрій CTEK MXS 5.0 TEST AND CHARGE  | Завантажити (2MБ)

Рецензии

Ще немає відгуків про цей товар.