CTEK PRO25S

Професійна серія
8 режимів зарядки
Напруга АКБ 12В
Струм зарядки 25А
Ємність АКБ 30-500Аh
Захист IP44
Гарантія 2 роки
CTEK PRO25SCTEK PRO25S
20600 грн.
CTEK PRO25S
CTEK PRO25S
CTEK PRO25S
Опис

Купити ЗП СТЕК PRO25S

Професійний зарядний пристрій 12В 25А з джерелом живлення
CTEK PRO25S - це представник нового покоління сучасних зарядних пристроїв і засобів підтримки стану акумуляторної батареї, оновлення моделі MXS 25, розроблене спеціально для потреб автомайстерень, в яких здійснюється ремонт автомобілів, що оснащуються 12-вольтовими акумуляторами.

Портативний, простий в експлуатації та придатний для роботи з усіма типами свинцево-кислотних акумуляторів, включаючи AGM і EFB для системи СТАРТ-СТОП. Тепер зарядний пристрій PRO25S також працює в просунутому режимі зарядки літієвих батарей.

Передові технології забезпечать швидку та безпечну зарядку. PRO25S має спеціальну програму відновлення свинцево-кислотних акумуляторів, а також режим Supply, в якому пристрій служить джерелом живлення та дозволяє від'єднати акумулятор без втрати важливих налаштувань.

Повністю автоматизований 8-етапний, простий у використанні зарядний пристрій гарантує максимальну безпеку заряду: не іскрить, захищений від помилкової переполюсовки та короткого замикання. Незважаючи на те, що ЗП легкий і портативний, міцний, ударостійкий корпус дозволяє працювати з CTEK PRO25S в умовах автомайстерень.

Етапи зарядки свинцево-кислотних АКБ

ЕТАП 1 — DESULPHATION (ДЕСУЛЬФАТАЦІЯ) Визначення батарей, що сульфатуються. Подання пульсуючого струму та напруги дозволяє видалити сульфати зі свинцевих пластин, відновлюючи місткість батареї.
ЕТАП 2 — SOFT START (ПЛАВНИЙ ПУСК) Перевіряється здатність батареї накопичувати заряд. Цей етап дозволяє запобігти заряджання несправної батареї.
ЕТАП 3 — BULK (ОСНОВНА ЗАРЯДКА) Зарядка максимальним струмом приблизно до 80% ємності батареї.
ЕТАП 4 — ABSORPTION (ПОГЛИНАННЯ) Зарядка струмом, що плавно зменшується, до 100% ємності батареї.
ЕТАП 5 — ANALYSE (АНАЛІЗ) Перевірка батареї на предмет утримання заряду. Якщо батарея не здатна утримувати заряд, можливо, її доведеться замінити.
ЕТАП 6 — RECOND (ВІДНОВЛЕННЯ) Виберіть програму Ca/Ca для додавання етапу відновлення в програму зарядки. В ході цього етапу напруга збільшується з метою контрольованого кипіння електроліту в батареї. Електроліт при цьому перемішується, що сприяє відновленню ємності акумуляторної батареї.
ЕТАП 7 — FLOAT (БУФЕРНИЙ РЕЖИМ) Підтримка напруги батареї на максимальному рівні за рахунок подачі постійної напруги.
ЕТАП 8 — PULSE (ІМПУЛЬСНА ЗАРЯДКА) Підтримка заряду батареї на рівні 95-100%. Зарядний пристрій контролює напругу батареї та періодично подає на неї струм, тим самим підтримуючи повний заряд батареї.

Етапи зарядки літієвих АКБ

ЕТАП 1 — ACCEPT (ПРИЙОМ) Перевіряється здатність батареї накопичувати заряд. Цей етап дозволяє запобігти заряджання несправної батареї.
ЕТАП 2 — BULK (ОСНОВНА ЗАРЯДКА) Зарядка при максимальній силі струму до тих пір, поки батарея не буде заряджена на 90% від максимальної ємності.
ЕТАП 3 — ABSORPTION (ПОГЛИНАННЯ) Зарядка струмом, що плавно зменшується до 95% ємності батареї.
ЕТАП 4 — ANALYSE (ДІАГНОСТИКА) Перевірка батареї на предмет утримання заряду. Якщо батарея не здатна утримувати заряд, можливо, її доведеться замінити.
ЕТАП 5 — COMPLETION (ЗАВЕРШЕННЯ) Завершальний етап зарядки при збільшеній силі напруги.
ЕТАП 6 — MAXIMIZATION (ЗБІЛЬШЕННЯ) Завершальний етап зарядки максимальною напругою для доведення заряду акумулятора до 100 % ємності.
ЕТАП 7 — FLOAT (БУФЕРНИЙ РЕЖИМ) Підтримка напруги батареї на максимальному рівні за рахунок подання постійної напруги.
ЕТАП 8 — PULSE (ІМПУЛЬСНА ЗАРЯДКА) Заряд батареї підтримується на рівні 95-100% ємності. Зарядний пристрій контролює напругу батареї та періодично подає на неї струм, тим самим підтримуючи повний заряд батареї.


Гарантія 2 роки.

АвтомобільТракторАвтодім
ДаДаДа
Технічні характеристики
Вхідна напруга:: 220-240В, 50-60 Гц, 2.9A max
Напруга на виході: 14.4V/15.8V/13.6V, 25A max, свинцево-кислотні батареї
13.8V/14.4V/13.3V, 25A max, літієві LiFePO4 батареї
Пускова напруга (мін. напруга
для виявлення підключеної батареї)
2.0 В
Зарядний струм: Макс. 25А
Зворотний струм *: <2Ah/міс.
Коливання**: <4%
Межі температурного режиму: Від -20°C до +50°C, при більш високих температурах напруга на виході автоматично зменшується.
Тип зарядки: 8-етапний повністю автоматичний адаптивний цикл зарядки з параметрами, що налаштовуються
Тип акумуляторів: Всі типи свинцево-кислотних акумуляторів, літієві LiFePO4 батареї,12В,
WET, Ca/Ca, AGM, EFB, GEL
Ємність акумуляторів: 40–500Аh, свинцево-кислотні батареї
30–450Аh, літієві LiFePO4 батареї
Розміри (Д х Ш х В): 235 x 130 x 65 мм
Ізоляція: IP44
Довжина кабелю зарядки: 2000 мм (DC кабель)
Довжина мережевого кабелю: 1900 мм (AC кабель)
USB: 2 порти (тип B) для оновлення ПЗ та обслуговування
Вага (з кабелем): 1.8 кг.
* Витрата зворотного струму розряджає батарею, якщо зарядний пристрій приєднаний без шнура живлення. Зарядний пристрій СТЕК має дуже низьку витрату зворотного струму, яка дорівнює 1 Ah/міс. Тоді як звичайне значення для інших зарядних пристроїв 1 Ah/день, що може зруйнувати Вашу батарею.

** Характеристики струму та напруги дуже важливі. Лінійний зарядний пристрій виробляє струм з високими коливаннями. Струм високих коливань нагріває батарею та веде до передчасного зносу акумулятора. Коливання високої напруги можуть завдати шкоди іншому обладнанню, яке сполучене з батареєю. Зарядний пристрій СТЕК виробляє високоякісний струм з дуже низькими коливаннями. Від'єднувати батарею від автомобіля під час зарядки необов'язково.


Інструкція до зарядних пристроїв CTEK PRO25S / PRO25SE | Завантажити (0.5 МБ, укр.)

Рецензии

Ще немає відгуків про цей товар.