CTEK MXS 3.8

7 режимів зарядки
Напруга АКБ 12В
Струм зарядки 3,8А
Ємність АКБ 1.2-80Аh, до 130Ah в режимі підтримки заряду
Захист IP65
Гарантія 5 років
Купити ЗП CTEK MXS 3.8
CTEK MXS 3.8CTEK MXS 3.8
4480 грн.
CTEK MXS 3.8
CTEK MXS 3.8
CTEK MXS 3.8
CTEK MXS 3.8
Опис
CTEK MXS 3.8 - це надійний і багатофункціональний зарядний пристрій. Унікальний 7-ми етапний процес зарядки із запатентованими буферним та імпульсним режимами управляється мікропроцесором. Пропонує такі важливі функції як десульфатація, профілактичний заряд, а також режим для зарядки в холодну пору року (нижче 5°C) та режим зарядки AGM батарей (наприклад Optima).

MXS 3.8 відповідає класу захисту IP65 (захист від бризок і пилу) та забезпечує зарядний струм 0.8А або 3.8А з можливістю перемикання. Пристрій безпечний для бортової електроніки транспортних засобів. Захист від іскріння, переполюсовки та короткого замикання. Можливе підключення до бортової мережі автомобіля. Заряджає акумулятори ємністю до 80 Аh. Підтримуюча зарядка акумуляторів з ємністю до 130 Аh.

Пристрій супроводжується 5-ти річною гарантією.

МотоциклАвтомобільТракторЯхта
ДаДаДаДа
Технічні характеристики
Вхідна напруга: 220-240В, 50-60 Гц
Напруга на виході: Номінальна: 12В
Напруга заряду: SMALL, NORMAL: 14.4В, COLD/AGM: 14.7В
Зарядний струм: Макс. 3.8А
Зворотний струм*: <1Ah/міс.
Коливання**: <4%
Межі температурного режиму: Від -20°C до +50°C, при більш високих температурах напруга на виході автоматично зменшується.
Тип зарядки: 7 етапів, повністю автоматичне перемикання між режимом зарядки та режимом підтримки акумулятора в зарядженому стані.
Тип акумуляторів: 12В свинцево-кислотні акумулятори (Wet, MF, AGM, GEL)
Ємність акумуляторів: 1.2-80Аh, до 130Ah в режимі підтримки заряду
Розміри (Д х Ш х В): 168 x 65 x 38 мм
Ізоляція: IP 65 (захист від вологи та пилу)
Вага: 0.6 кг.
* Витрата зворотного струму розряджає батарею, якщо зарядний пристрій приєднаний без шнура живлення. Зарядний пристрій СТЕК має дуже низьку витрату зворотного струму, яка дорівнює 1 Ah/міс. Тоді як звичайне значення для інших зарядних пристроїв 1 Ah/день, що може зруйнувати Вашу батарею.

** Характеристики струму та напруги дуже важливі. Лінійний зарядний пристрій виробляє струм з високими коливаннями. Струм високих коливань нагріває батарею та веде до передчасного зносу акумулятора. Коливання високої напруги можуть завдати шкоди іншому обладнанню, яке сполучене з батареєю. Зарядний пристрій СТЕК виробляє високоякісний струм з дуже низькими коливаннями. Від'єднувати батарею від автомобіля під час зарядки необов'язково.

Рецензии

Ще немає відгуків про цей товар.