CTEK MXT 4.0

Напруга АКБ 24В
Ток зарядки 4А
Ємність АКБ 8-100Аh, до 250Аh в режимі підтримки заряду
Захист IP65
Гарантія 2 роки
Зарядний пристрій CTEK MXT 4.0CTEK MXT 4.0
9240 грн.
Опис

Купити ЗП CTEK MXT 4.0

CTEK MXT 4.0 являє собою економічний та продуктивний зарядний пристрій для акумуляторів потужністю 24В різного призначення. Може використовуватися для зарядки пристроїв з великим рівнем ємності, ідеально підходить для авторемонтних майстерень, усіляких аварійних систем, обладнання гірськолижних трас, інвалідних колясок і так далі.

Зарядний пристрій CTEK MXT 4.0 вирішує широкий спектр завдань, пов'язаних з зарядкою акумуляторів. Пристрій включає функцію діагностики батареї, яка показує, чи може акумулятор приймати та утримувати заряд, функцію відновлення, що дозволяє відновлювати глибоко розряджені батареї, а також унікальний режим профілактики, що забезпечує оптимальну зарядку в холодну погоду та дбайливу зарядку для вимогливих AGM акумуляторів.

Це повністю автоматизований 8-етапний зарядний пристрій, що забезпечує зарядний струм 4А для батарей 24V від 8Аh до 100Аh. Може використовуватися в режимі підтримки заряду до 250Аh. Пристрій має захист від пилу і вологи за стандартом IP65, повністю сумісний з автомобільною електронікою та гарантує максимальну безпеку: не іскрить, захищений від помилкової переполюсовки та короткого замикання.

CTEK MXT 4.0 добре працює в звичайних кліматичних умовах, але пристосований для зарядки в межах температурного режиму від -20°С до + 50°С.

Інвалідний візок з електромоторомБудівельна технікаДля авторемонтних майстереньДля СТО вантажних авто
ДаДаДаДа
Технічні характеристики
Вхідна напруга: 220-240В, 50-60 Гц
Напруга на виході: Номінальна: 24В
Напруга заряду: NORMAL: 28.8V, COLD/AGM: 29.4V, RECOND: 31.4V
Мінімальна напруга батареї 2.0V
Зарядний струм: Макс. 4А
Зворотний струм *: <1Ah/міс.
Коливання**: <5%
Межі температурного режиму: Від -20°C до +50°C, при більш високих температурах напруга на виході автоматично зменшується.
Тип зарядки: 8 етапів, повністю автоматичний, перемикання між режимом зарядки та підтримки акумулятора в зарядженому стані.
Тип акумуляторів: 24В свинцево-кислотні акумулятори (Wet, MF, Ca/Ca, AGM, GEL)
Ємність акумуляторів: 8-100Ah, до 250Аh
Розміри (Д х Ш х В): 191 x 89 x 48 мм
Ізоляція: IP 65 (захист від вологи та пилу)
Вага: 0.8 кг.

* Витрата зворотного струму розряджає батарею, якщо зарядний пристрій приєднаний без шнура живлення.

** Характеристики струму та напруги дуже важливі. Високий показник коливання струму на виході означає нагрів акумулятора під час зарядки та скорочення його терміну служби. Стандартний зарядний пристрій характеризується коливанням струму на виході в межах 70-400% що істотно більше максимальних 5% для сучасних необслуговуваних батарей. Коливання напруги можуть пошкодити інше обладнання, підключене до акумулятора. MXT 4.0 характеризується дуже низьким показником коливання, що гарантує довгий термін служби акумулятора та відсутність ризику пошкодження інших електронних приладів, підключених до нього в процесі зарядки.


Інструкція до зарядних пристроїв CTEK MXT 4 | Завантажити (200КБ, укр.)

Рецензии

Ще немає відгуків про цей товар.